Повідомляють про 16 постраждалих через нічний масований обстріл Києва.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Суспільне.
Десять із них медики госпіталізували. Також відомо про двох загиблих.
У Шевченківському районі пожежа в двох житлових будинках. Вибухи також чули в Голосіївському, Подільському, Дарницькому, Оболонському, Солом’янському районах.
Нагадаємо, за день до цього Луцьк зазнав наймасованішої атаки ракетами та «шахедами».
