УкраїнаУ Києві — спалах небезпечної хвороби 

У Києві — спалах небезпечної хвороби 

У Солом’янському районі Києва зафіксували спалах небезпечної хвороби- гепатит А. Наразі відомо вже про 36 хворих, більшість із них — діти.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на директорку Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентини Гінзбург.

Наразі в лікарнях міста перебувають 36 хворих — 20 дорослих і 16 дітей. Для порівняння, на початок березня було 6 госпіталізованих.

«Можливо, кількість 36 у масштабах Києва не для всіх є разючою. Утім фахівці наголошують, що тенденція до зростання очевидна й насторожує», — зазначила Валентина Гінзбург.

Наразі фахівці проводять епідеміологічне розслідування та опитування хворих.

Гепатит A – це захворювання печінки, спричинене вірусом. На відміну від гепатитів B і С, гепатит A не провокує розвитку хронічної хвороби печінки й рідко закінчується смертю. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, майже всі люди, уражені гепатитом A, повністю одужують, і в них виробляється довічний імунітет проти хвороби.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc