УкраїнаУ Києві щось вибухнуло у смітнику: є постраждалі 

У Києві щось вибухнуло у смітнику: є постраждалі 

У Дарницькому районі столиці щось вибухнуло в смітнику. Постраждали двоє людей.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Києва.

Попередньо, у сміттєвому баку відбулась детонація невідомого предмету. Як наслідок травмувався місцевий мешканець, який в цей час проходив повз, а також охоронець будинку.

Фото – Поліція Київщини

Наразі на місці працює слідчо-оперативна група Дарницького управління поліції та вибухотехніки. Всі обставини інциденту встановлюються.

Нагадаємо, у Києві на ринку «Юність» пролунав вибух: є загиблі.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc