У Києві на пошті пролунав вибух, є постраждалі. Правоохоронці встановлюють обставини.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.
Попередньо, вибух стався на сортувальному центрі одного з поштових операторів в Солом’янському районі під час огляду однієї з посилок. Внаслідок цього постраждали п’ятеро працівників відділення пошти, їм надають допомогу.
На місці працює слідчо-оперативна група, вибухотехніки та медики.
