УкраїнаУ Києві чоловік кинув бойову гранату у маршрутку

У Києві чоловік кинув бойову гранату у маршрутку

У Києві чоловік кинув бойову гранату «Ф-1» у бік маршрутного таксі, що виїжджало на маршрут. Минулося без постраждалих, нападника судитимуть.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Києва.

Нападник і сам є водієм маршрутки у приватній транспортній компанії. Близько 6-ї ранку один зі співробітників фірми кинув вибуховий пристрій в бік маршрутного автобуса, що саме виїжджав на маршрут. У результаті стався вибух.

Минулося без постраждалих, але маршрутка зазнала механічних пошкоджень.

На місце події прибули слідчо-оперативна група, вибухотехнічна служба та працівники кінологічного центру поліції Києва. Правоохоронці затримали винуватця події, а також вилучили фрагменти бойової гранати «Ф-1».

Затриманий 59-річний чоловік раніше неодноразово притягався до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів. У Києві він проживав тимчасово.

Фото – Нацполіція
Фото – Нацполіція
Фото – Нацполіція

Свої дії чоловік бажанням налякати одного з колег-водіїв, з яким він мав тривалий конфлікт.

Чоловіку оголосили про підозру. Йому загрожує до семи років позбавлення волі. Обвинувальний акт щодо нього вже скеровано до суду.

Нагадаємо, журналісти Рівне Онлайн підготували для вас підбірку головних новин за тиждень, що відбулися у світі, в Україні та зокрема на Рівненщині.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc