УкраїнаУ Києві через обстріл житлового будинку загинуло подружжя: кількість постраждалих зросла

У Києві через обстріл житлового будинку загинуло подружжя: кількість постраждалих зросла

Кількість постраждалих унаслідок обстрілу Києва в ніч проти 23 червня зросла до 31 людини. Серед загиблих є подружжя.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника КМВА Тимура Ткаченко.

Серед постраждалих є 4 дитини. Водночас міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що через обстріл постраждали 22 людини. 12 із них перебувають в міських лікарнях.

Загалом у Києві є 19 локацій з пошкодженнями й падіннями уламків знищених повітряних цілей. На деяких локаціях рятувальники працюють уже сьому годину. Зокрема, рятувальні роботи тривають на місці удару по житловому будинку в Шевченківському районі.

Нагадаємо, у ніч проти 23 червня російські війська масовано обстріляли ракетами та дронами Київ та область.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc