УкраїнаУ Конотопі росіяни влучили в об'єкт інфраструктури

У Конотопі росіяни влучили в об’єкт інфраструктури

Атака була комбінована із застосуванням більше десятка шахедів та двох балістичних ракет.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на повідомлення міського голови Конотопу Артема Семеніхіна.

В результаті ворожого удару знищено обʼєкт інфраструктури міста.

Росіяни навмисно били з інтервалами, щоб нанести більше шкоди, щоб вбити рятувальників та медиків.

Попередньо без жертв та постраждалих.

Нагадаємо, росіяни атакували Дніпропетровщину.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc