УкраїнаУ Карпатах прикордонники натрапили на рештки двох людей

У Карпатах прикордонники натрапили на рештки двох людей

Прикордонники виявили рештки двох людей у Карпатах поблизу кордону з Румунією. Поряд з одним із них лежали документи чоловіка, якого у 2023 році штрафували за спробу незаконно потрапити до сусідньої країни.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Державну прикордонну службу України.

На фрагменти людського скелета прикордонники Мукачівського загону натрапили під час патрулювання українсько-румунської ділянки кордону в районі гори Фрасин.

Прикордонники припускають, що рештки людини пошкодили дикі тварини. Поруч лежали фрагменти одягу, документи, камуфльований рюкзак та сумка. Документи належать 36-річному уродженцю Луганської області, якого прикордонники затримували в листопаді 2023 року. Тоді його оштрафували за спробу незаконно потрапити в Румунію. Причину загибелі чоловіка встановлюватимуть експерти.

Крім цього, днями прикордонники відділу «Шибени» виявили людський скелет у горах Івано-Франківської області. Однак жодних документів, які б допомогли ідентифікувати цю особу, поруч не було.

Нагадаємо, на Івано-Франківщині посадовець торгував інформацією з закритих баз даних.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc