Усі довідки та висновки лікарів виготовляли без проведення обов’язкових оглядів і досліджень, а іноді навіть і використовуючи фіктивні бланки та печатки.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.
Як результат, у меддокументацію вносили неправдиві дані про наявність захворювань. Готовий пакет передавали «клієнтам» разом із направленням для проходження медико-соціальної експертизи.
Через дії зловмисників більше 600 осіб безпідставно могли отримати інвалідність. Залежно від виконуваної ролі усім зловмисникам вже повідомили про підозру.
Нагадаємо, в Україні ліквідували шість схем переправлення за кордон.
