В Україні станом на зараз діють три черги графіків погодинних відключень електроенергії. Уряд працює над тим, щоб скоротити тривалість вимкнень та забезпечити більше електроенергії для населення.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на прем’єр-міністра України Юлію Свириденко у своєму Telegram.
«Працюємо над скороченням їхньої тривалості. Готуємо низку рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання і спрямувати електроенергію для побутових споживачів», – наголосила вона.
Напередодні прем’єр-міністр провела координаційну нараду за участі віце-прем’єра Олексія Кулеби, в.о. міністра енергетики Артема Некрасова, заступника керівника Офісу президента Віктора Микити та очільника “Укренерго” Віталія Зайченка.
А також доповіді щодо ремонту енергооб’єктів, пошкоджених внаслідок нещодавніх російських атак, та узгодили подальші кроки з відновлення енергосистеми.
Нагадаємо, графіки відключень електроенергії на Рівненщині у вівторок, 9 грудня.
