УкраїнаВ Україні системи оповіщення дозволили використовувати для вшанування памʼяті

В Україні системи оповіщення дозволили використовувати для вшанування памʼяті

Кабінет Міністрів України офіційно дозволив задіяти системи оповіщення для трансляції оголошень про вшанування памʼяті загиблих. Відповідні зміни до законодавства ухвалив уряд.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на прем’єр-міністерку Юлію Свириденко.

Системи оповіщення в Україні: що зміниться

Відтепер системи оповіщення використовуватимуть щодня о 09:00 для оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання. А також – під час всеукраїнської акції «Запали свічку», яка щороку проходить у четверту суботу листопада на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років.

«Формуємо нову культуру пам’яті. Щоденна хвилина мовчання – важлива її складова і прояв нашої поваги до полеглих Захисників і Захисниць, цивільних громадян», – заявила Свириденко.

Нагадаємо, 22 травня: яке сьогодні свято, прикмети, традиції.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc