Українські бійці високоточно вдарили по російських військових об’єктах на ТОТ Запорізької області.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Генштаб.
Це знизить вогневі спроможності окупантів бити на великі відстані та зменшить їхню здатність обстрілювати позиції Сил оборони й цивільну інфраструктуру регіону.
Нагадаємо, безпілотники СБУ уразили 5 російських винищувачів на аеродромі Саки.
