Організував оборудку власник однієї з відомих будівельних фірм Тернополя, який залучив до злочинної діяльності директора свого підприємства. Ділки незаконно видобули та вивезли 67 тисяч кубометрів корисних копалин.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.
Фігуранти, користуючись зв’язками з місцевими посадовцями, отримали в оренду дві земельні ділянки для будівництва житлових будинків. Однак не використовували відведену землю за цільовим призначенням, а організували там видобуток піску в промислових масштабах.
Обвинуваченим загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, на Київщині чоловік вчинив стрілянину під час конфлікту з двома іншими чоловіками.
