4 грудня в Україні відзначають День ракетних військ та артилерії — день тих, хто міцно стоїть на позиціях та б’є ворога на всіх напрямках фронту.
Артилеристи — це та вогнева сила, що уражає особовий склад, техніку, командні пункти та склади ворога. Їхній розрахунок і хірургічна точність стають вироком для окупантів.
Це справжня міць і опора для бойових побратимів.
Бажаємо бойового духу, міцного здоров’я і точності в кожному рішенні. Дякуємо за вашу мужність, стійкість і щоденну важку працю!
