Серед них хлопці зі Збройних Сил України, Національної гвардії, нашої прикордонної служби. Рядові, сержанти, офіцери. Захищали Україну на різних напрямках: Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Херсонському, у Маріуполі. Більшість із них були в полоні понад рік, деякі – з 2022 року.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Президента України.
Також сьогодні вдалося повернути двох цивільних українців.

Нагадаємо, вчора відбувся обмін 200 на 200.
