УкраїнаСБУ провела обшук в Київській митрополії УПЦ МП

СБУ провела обшук в Київській митрополії УПЦ МП

Сьогодні, 15 квітня Служба безпеки України провела обшуки у канцелярії Київської митрополії УПЦ МП.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Обшуки провели у приймальні керівника справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія Паканича.

Митрополит Антоній заявив, що обшуки «проводилися коректно». За його словами, співробітники СБУ вилучили три комп’ютери.

Нагадаємо, на Донеччині клірик УПЦ (МП) шпигував для рф в обмін на «евакуацію».

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc