Правоохоронці під час проведення спецоперації ліквідували агентів російських спецслужб, які за завданням фсб рф вбили полковника СБУ в Києві.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.
Вбивство полковника здійснили двоє людей — чоловік і жінка. Їхній куратор наказав їм слідкувати за співробітником СБУ, встановити його графік дня та маршрути пересування. Згодом керівник передав кілерам координати схрону, де знаходився пістолет з глушником.
Здійснивши убивство полковника Служби безпеки, кілери намагалися «залягти на дно». Але співробітники СБУ та Нацполіції встановили їхнє місцеперебування на Київщині.
Зранку 13 липня правоохоронці провели спецоперацію, під час якої члени агентурно-бойової групи фсб рф стали чинити опір, тож їх ліквідували.
Спецоперацією з пошуку вбивць українського захисника особисто керував голова СБУ, генерал-лейтенант Василь Малюк.
«Агентурно-бойовоа група фсб рф була завчасно маршрутована в Україну і три дні тому вчинила вбивство співробітника СБУ, нашого побратима полковника Івана Воронича. Хочу нагадати, що єдина перспектива ворога на території України – це смерть!», — зазначив Голова СБУ Василь Малюк.
Нагадаємо, 10 липня в Голосіївському районі Києва убили співробітника СБУ.
За фактом убивства відкрили кримінальне провадження за 348 статтею Кримінального кодексу України (посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця).
Нагадаємо, росіяни планували теракти у київському гіпермаркеті, а також замахи на Зеленського, Буданова і Малюка.
