У Києві тривають пошуково-рятувальні роботи на місці російського удару по багатоквартирному житловому будинку у Дарницькому районі.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДСНС України.
Станом на 10:00 відомо про 2 загиблих. Надзвичайникам вдалося врятувати 28 людей. На місці працюють кінологи та психологи ДСНС.
Рятувальники вже вивезли понад 20 куб. м уламків будівельних конструкцій та евакуювали 5 пошкоджених автомобілів.
Загалом під російський удар потрапили 5 районів столиці, внаслідок чого постраждали 32 людини, з них 13 госпіталізовані в медзаклади. Інформація оновлюється.


Нагадаємо, повідомили скільки ракет та БПЛА запустили вночі по Україні.
