УкраїнаРосіяни запустили КАБи по Харкову: є загиблі та поранені

Росіяни запустили КАБи по Харкову: є загиблі та поранені

Росіяни атакували Харків керованими авіабомбами. Влучили у дві багатоповерхівки.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на  очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова та мера Харкова Ігора Терехова.

Наразі відомо про 28 постраждалих та трьох загиблих внаслідок ворожого удару. Люди продовжують звертатися за медичною допомогою.

Росіяни влучили по двох житлових багатоповерхівках у Київському та Салтівському районах. В одну з багатоповерхівок було пряме влучання.

IMG_20240924_173903_784

IMG_20240924_173859_821

IMG_20240924_173907_807

IMG_20240924_173939_691

IMG_20240924_173943_538

Під завалами багатоповерхівки може бути одна людина.

За словами Терехова, у житловому будинку, що у Київському районі Харкова, «поверхи у будинку склалися з восьмого по третій». У найбільш зруйнованому підʼїзді багатоповерхівки проживали 82 людини.

Наразі триває розбір завалів. Залучені рятувальники, спеціальні собаки-пошуковці та всі необхідні профільні служби.

Нагадаємо, росіяни масовано вдарили по Запоріжжю

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc