Українаросіяни залишили мешканців Покровська без води

росіяни залишили мешканців Покровська без води

Через бойові дії модульна фільтрувальна станція, завдяки якій Покровськ отримував воду, не працює. Відновити її неможливо.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на начальника Донецької ОВА Вадима Філашкіна.

Наразі для людей організували підвіз питної води та встановили 8 установок зворотного осмосу, з яких можна набирати воду безкоштовно.

«Ситуація складна і найближчим часом кращою не стане», — наголосив Вадим Філашкін.

Додамо, що у Покровській громаді коштом місцевого бюджету пробурили 75 свердловин загального користування, коштом ОСББ — 250 свердловин біля багатоповерхівок.

Нагадаємо, зʼявилися фото і відео руйнувань у Конотопі

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc