російська армія втратила винищувач Су-30СМ. Уламки літака знайшли в Чорному морі.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Військово-морські сили України.
Там розповіли, що розвідка ВМС отримала радіоперехоплення від окупантів про втрату зв’язку з російським винищувачем, який виконував завдання південно-східніше острова Зміїний.
За словами українських військових, літак, схоже упав, однак причини цього невідомі. Зараз окупанти проводять пошуково-рятувальну операцію.
У ВМС кажуть, що на поверхні Чорного моря знайдено уламки літака, а пілотів — не виявлено.
Нагадаємо, безпілотники СБУ вразили 5 російських винищувачів на аеродромі Саки.
