Українаросіяни вночі знову вдарили по залізничній інфраструктурі

росіяни вночі знову вдарили по залізничній інфраструктурі

“Ще одна ніч…. Чергова ніч масованих нальотів зграй “шахедів” по абсолютно цивільній залізничній інфраструктурі. Цього разу – Придніпровка”.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на голову правління Укрзалізниці Олександра Перцовського.

Всі співробітники завчасно перемістились в укриття та не постраждали.

Нагадаємо, рф атакувала станцію, через яку в Україну надходив газ з Азербайджану та США.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc