“Ще одна ніч…. Чергова ніч масованих нальотів зграй “шахедів” по абсолютно цивільній залізничній інфраструктурі. Цього разу – Придніпровка”.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на голову правління Укрзалізниці Олександра Перцовського.
Всі співробітники завчасно перемістились в укриття та не постраждали.
Нагадаємо, рф атакувала станцію, через яку в Україну надходив газ з Азербайджану та США.
