Росіяни підпалили в градирні автомобільні шини у великій кількості, імовірно, це провокація, — зазначив глава Нікопольської РВА.
Запорізька АЕС працює в штатному режимі. Радіаційний фон у нормі.

Росіяни підпалили в градирні автомобільні шини у великій кількості, імовірно, це провокація, — зазначив глава Нікопольської РВА.
Запорізька АЕС працює в штатному режимі. Радіаційний фон у нормі.