Українаросіяни вдарили по військовому госпіталю в Харкові: є постраждалі

росіяни вдарили по військовому госпіталю в Харкові: є постраждалі

Увечері 29 березня росіяни атакували військовий госпіталь у Харкові. Внаслідок удару постраждали військові, які проходили лікування у медичному центрі.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.

Внаслідок удару БпЛА типу Shahed пошкоджено будівлю шпиталю та розташовані поруч житлові будинки.

Попередньо, є постраждалі серед військовослужбовців, які проходили лікування у медичному центрі.

Як наголосили у Генеральному штабі, вдаривши по госпіталю, росіяни вкотре цинічно порушивши норми міжнародного гуманітарного права.

Нагадаємо, на Харківщині сталося дві пожежі через ворожі обстріли.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc