Українаросіяни вдарили по ТЕС у Миколаєві: без тепла залишилося багато людей

росіяни вдарили по ТЕС у Миколаєві: без тепла залишилося багато людей

Сьогодні, 16 лютого під час нічної атаки на Миколаїв росіяни пошкодили теплову електростанцію. Без тепла залишаються 46 тисяч абонентів.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на премʼєр-міністра Дениса Шмигаля.

«Це зроблено свідомо, щоб залишити людей без тепла при мінусових температурах та створити гуманітарну катастрофу», — вважає очільник уряду.

Відповідні служби вже усувають наслідки атаки та роблять «все можливе» для якнайшвидшого повернення теплопостачання в домівки, школи та лікарні.

У місті розгорнули 67 пунктів незламності, розпочали підключення 3 модульних котелень у закладах охорони здоров’я.

До слова, уночі проти 16 лютого війська рф атакували Миколаїв дронами.

Нагадаємо, росіяни запустили понад 100 безпілотників по Україні.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc