росіяни сьогодні, 15 серпня, атакували Суми. «Приліт» був по цивільній інфраструктурі в центрі міста.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Сумської обласної військової адміністрації Олега Григорова та в.о. мера Сум Артема Кобзара.
«Ворог завдав удару по центральній частині Сумської громади – по цивільній інфраструктурі», – написав Григоров.
В.о. мера Сум Артем Кобзар розповів, що для удару окупанти використали дрон. За попередньою інформацією, поранених чи загиблих немає.
Нагадаємо, росіяни атакували центр Херсона: постраждали медики.
