Внаслідок удару по центру міста є постраждалі. Минулого тижня вони вже двічі атакували будівлю ОДА.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Сумську ОДА.
75-річну жінку з осколковим пораненням госпіталізували.
Нагадаємо, вночі росіяни запустили по Україні реактивні БПЛА.
