Українаросіяни вдарили по будівлі Сумської ОДА

росіяни вдарили по будівлі Сумської ОДА

Внаслідок удару по центру міста є постраждалі. Минулого тижня вони вже двічі атакували будівлю ОДА.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Сумську ОДА.

75-річну жінку з осколковим пораненням госпіталізували.

Нагадаємо, вночі росіяни запустили по Україні реактивні БПЛА.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc