Унаслідок масованих російських ударів по населених пунктах Сумщини загинула одна людина, ще дев’ятеро — поранені.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Сумщини.
російські обстріли не припинялися майже всю добу та тривали станом на ранок 25 серпня, спричинивши руйнування інфраструктури та втрати серед цивільних.
Через влучання в Новослобідській громаді загинула одна людина, ще двоє — поранені.
Близько 5-ї ранку окупанти атакували безпілотником авто, яке їхало територією села Нова Слобода Конотопського району.
Унаслідок атаки 37-річний водій загинув, а двоє пасажирів — 56-річна жінка та її 62-річний чоловік — зазнали поранень.



У Сумській громаді внаслідок обстрілів постраждало семеро людей. Більшість з них отримали допомогу на місці, троє перебувають у лікарні. Їхній стан — неважкий, медики проводять обстеження й надають необхідну допомогу.
Зокрема, опівночі окупанти завдали серії ударів по одному із населених пунктів Сумської громади. Надзвичайники гасили масштабні пожежі одночасно на чотирьох локаціях, нині всі осередки горіння вдалося ліквідувати.
Загалом протягом минулої доби, від ранку 24 серпня до ранку 25 серпня 2025 року, російські війська здійснили майже 140 обстрілів по 46 населених пунктах у 18 територіальних громадах Сумської області.
Нагадаємо, рф атакувала Україну з п’яти напрямків: зафіксовано влучання у 15 локаціях.
