росіяни у ніч проти 13 січня масовано вдарили по Харківщині та Одесі.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на місцеву владу та ДСНС.
За даними очільника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, вночі в районі Харкова пролунала серія вибухів. Нині відомо про чотирьох загиблих та ще шістьох поранених з різним ступенем важкості.
ДСНС вказує, що окупанти завдали масованого удару по території поштового термінала у передмісті Харкова. Сталися руйнації будівель та декілька осередків займання на загальній площі близько 500 м².
Надзвичайники врятували 30 людей, серед них і двоє, яких дістали з-під завалів зруйнованої будівлі. Аварійно-рятувальні роботи та гасіння пожежі тривають.
У самому ж Харкові «шахед» влучив у дитячий санаторій в Шевченківському районі. Як зазначив міський голова Ігор Терехов, на місці удару здійнялася пожежа.



Одеса теж зазнала російського удару. Внаслідок двох хвиль атак у центральній частині міста пошкоджено житлові будинки та об’єкти соціальної сфери: лікарню, дитячий садок та школу.
Там відомо про п’ятьох постраждалих.
Нагадаємо, рф готує новий масований обстріл України, – Зеленський.
