Вночі рф вдарила по залізничній інфраструктурі у Дніпрі та низці станцій на Харківщині.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на віцепрем’єра з відновлення Олексія Кулебу.
У Дніпрі пошкоджено приміське депо, зруйнований основний ремонтний цех. Також руйнувань зазнав вокзал у Дніпрі.
У Берестині на Харківщині травмовано залізничника, пошкоджені вагони та інша інфраструктура чотирьох станцій.
Нагадаємо, на Харківщині є загиблі від ракетного удару.
