росіяни у ніч проти 2 лютого атакували Україну балістичною ракетою «Іскандер-М» та 171 ударним безпілотником.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Повітряні сили ЗСУ.
Окупанти атакували Україну здебільшого «шахедами» — загалом 100 таких безпілотників. Ще запускали БпЛА типу «Гербера», «Італмас» та безпілотники інших типів, а також одну балістичну ракету «Іскандер-М».
Безпілотники летіли з напрямків Міллерово, Курська, Орла, Приморсько-Ахтарська в росії та окупованого Донецька, а ракета — із захопленого Криму.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
За попередніми даними, станом на 9:00 протиповітряна оборона збила/придушила 157 БпЛА на півночі, півдні та сході країни.
Зафіксовано влучання балістичної ракети та 12 ударних БпЛА на восьми локаціях.
Нагадаємо, журналісти Рівне Онлайн підготували для вас підбірку головних новин за тиждень, що відбулися у світі, в Україні та зокрема на Рівненщині.
