За допомогою БпЛА ворог атакував автозаправну станцію Херсону, внаслідок чого виникла пожежа. Рятувальники оперативно розпочали ліквідацію наслідків. Під час гасіння вогню окупанти повторно завдали ударів по місцю проведення робіт.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДСНС України.
На щастя, надзвичайники вчасно помітили ворожу ціль та перемістилися до безпечного місця. Гасіння пожежі продовжувалося за допомогою безпілотного комплексу.
За попередньою інформацією, постраждалих немає.
Нагадаємо, 15 років отримав зрадник, який допомагав ворогу наступати на Костянтинівку.
