УкраїнаРосіяни атакували поштове відділення на Донеччині: є загиблі

Росіяни атакували поштове відділення на Донеччині: є загиблі

Сьогодні, 24 жовтня росіяни атакували поштове відділення на Донеччині. Загинуло двоє людей.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Офіс Генерального прокурора.

Російська армія обстріляла селище Олексієво-Дружківка Краматорського району. Вони поцілили в об’єкт цивільної інфраструктури – одне з місцевих поштових відділень.

«Внаслідок ворожої атаки 19-річний працівник та 21-річний громадянин отримали тілесні ушкодження, несумісні з життям. Ще одного чоловіка 37 років доставлено до медичного закладу з мінно-вибуховою травмою. Йому надається кваліфікована допомога», – зазначили у прокуратурі.

На місці обстрілу тривають розбір завалів і пошукові роботи.

Нагадаємо, росіяни вбили ще чотирьох військовополонених у Селидовому

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc