Вночі 22 липня росіяни атакували Одесу ударними дронами. Також ворог завдав авіаудару по Сумах.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Одеської ОВА Олега Кіпера та в.о. міського голови Сум Артема Кобзаря.
В Одесі внаслідок обстрілу зазнали пошкоджень об’єкти цивільної інфраструктури. Зокрема, спалахнула пожежа в адміністративній будівлі, а також зайнялися легкові автівки. У житлових будинках вибиті вікна. Відомо про одну постраждалу людину.



Суми опинилися під російською атакою пізно ввечері 21 липня. За даними Артема Кобзаря, унаслідок авіаудару пошкоджено багатоквартирний житловий будинок — там вибиті вікна та зруйновані балкони. Унаслідок атаки постраждали троє людей.


Нагадаємо, повідомили скільки БПЛА запустили вночі по Україні.
