Українаросіяни атакували енергосистему України

росіяни атакували енергосистему України

У ніч на 11 лютого ворог здійснив атаку на інфраструктуру.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на міністра енергетики Германа Галущенко.

З метою мінімізації можливих наслідків для енергетичної системи терміново застосовані заходи екстренних обмежень електроенергії.

“Щойно буде дозволяти безпекова ситуація, будуть уточнюватись наслідки”, – йдеться у повідомленні міністра.

Нагадаємо, на Донеччину росіяни скинули десять авіабомб.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc