Українаросіяни атакували енергооб’єкти в шести областях України

росіяни атакували енергооб’єкти в шести областях України

росіяни обстріляли об’єкти енергетичної інфраструктури в шести областях України.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на «Укренерго».

Під ворожі обстріли потрапили  енергооб’єкти в Донецькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Одеській, Сумській та Харківській областях.

В результаті, у Донецькій області без струму залишилися споживачі та шахти. У цей час загалом у шахтах перебували 277 працівників. Усіх вивели на поверхню. Згодом живлення відновили.

У Івано-Франківській області внаслідок атаки «шахедів» постраждав об’єкт промислової інфраструктури. Під час гасіння пожежі знеструмили побутових споживачів.

Наразі у всіх областях електропостачання відновлено.

Нагадаємо, вночі росія атакувала Україну «шахедами»

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc