росіяни 10 вересня атакували енергообʼєкт ДТЕК у Дніпропетровській області.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ДТЕК.
Два російські FPV-дрони поцілили в енергооб’єкт у прифронтовому місті Дніпропетровщини. Під час атаки працівники перебували в укриттях і не постраждали.
Пізніше ще один FPV-дрон влучив в автівку ремонтної бригади. Також була пошкоджена автовежа.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявляв, що російські війська знову сконцентрували удари проти української енергетики.
