росіяни 12 січня атакували два судна у Чорному морі: одне під прапором Панами, інше — Сан-Марино. Унаслідок удару поранень зазнав один член екіпажу.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на віцепрем’єра з відновлення України — міністра розвитку громад та територій Олексія Кулебу та голову Одеської ОВА Олега Кіпера.
Один безпілотник влучив у танкер під прапором Панами, який перебував у зоні очікування та прямував до порту Чорноморська для завантаження олією.
Один член екіпажу зазнав поранення. Його евакуювали силами ВМС України до порту Одеса, де надали необхідну медичну допомогу.
Також відбулася атака на судно під прапором Сан-Марино, яке виходило з порту із вантажем кукурудзи. Постраждалих немає, судно продовжує рух.
«Це ще один доказ того, що росія свідомо атакує цивільні судна, міжнародну торгівлю та безпеку мореплавства. Попри постійний терор з боку агресора Україна продовжує роботу портів і виконання своїх міжнародних зобов’язань», — наголосив Кулеба.
Нагадаємо, росіяни атакували Україну новим безпілотником «Герань-5»: що про нього відомо.
