Вночі 31 серпня росіяни атакували дронами місто Чорноморськ, що на Одещині та пошкодили об’єкт енергетичної інфраструктури.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Одеської ОВА Олега Кіпера.
Ворожі безпілотники пошкодили енергетичну інфраструктуру Чорноморська та його околиць. Наразі більше 29 тисяч абонентів без електроенергії. Роботи з відновлення вже розпочалися. Критична інфраструктура працює від генераторів.
Також, пошкоджено приватні будинки й адміністративні приміщення.

«В деяких місцях спалахнули пожежі, які були оперативно ліквідовані рятувальникамии. Постраждала одна людина», – додав керівник ОВА.
Над ліквідацією наслідків атаки працюють всі уповноважені служби.
Нагадаємо, нічний удар по Україні: понад 140 дронів та 16 атак рф.
