росіяни вчора вдень, 14 серпня, атакували центр Херсона. В результаті ворожого обстрілу постраждали медичні працівники.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Херсонську МВА.
Троє медичних працівників потрапили під ворожий обстріл у середмісті. Двоє жінок 47 років та 28-річний чоловік звернулися по медичну допомогу. У потерпілих зафіксована контузія та вибухова травма. Надалі вони лікуватимуться амбулаторно.
Нагадаємо, росіяни втратили винищувач Су-30СМ, що виконував завдання біля Зміїного.
