Українаросіяни атакували центр Херсона: постраждали медики

росіяни атакували центр Херсона: постраждали медики

росіяни вчора вдень, 14 серпня, атакували центр Херсона. В результаті ворожого обстрілу постраждали медичні працівники.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Херсонську МВА.

Троє медичних працівників потрапили під ворожий обстріл у середмісті. Двоє жінок 47 років та 28-річний чоловік звернулися по медичну допомогу. У потерпілих зафіксована контузія та вибухова травма. Надалі вони лікуватимуться амбулаторно.

Нагадаємо, росіяни втратили винищувач Су-30СМ, що виконував завдання біля Зміїного.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc