УкраїнаРосія знову запускала «Шахеди» де була загроза ворожого удару

Росія знову запускала «Шахеди» де була загроза ворожого удару

Вночі 29 червня Сили ППО знищили всі 10 «Шахедів», якими рф атакувала Україну.

Про це повідомив командувач Повітряних Сил Микола Олещук

Відомо, що у ніч на суботу, 29 червня, ворог атакував 10 ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» із району Приморсько-Ахтарськ РФ.

«В результаті бойової роботи винищувальною авіацією, зенітними ракетними підрозділами, розрахунками мобільних вогневих груп та засобами РЕБ Повітряних Сил ЗС України усі 10 “Шахедів” збито в межах Миколаївської, Херсонської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Черкаської та Вінницької областей», — зазначив командувач.

Фото – ПСУ

Нагадаємо, вчора росіяни вдарили по багатоповерхівці у Дніпрі

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc