Українаросія знову атакувала енергооб'єкти в Україні 

росія знову атакувала енергооб’єкти в Україні 

За минулу добу росіяни атакували цивільну енергетичну інфраструктуру у Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Міненерго.

У Дніпропетровській області через обстріли двічі знеструмлювалась підстанція, побутові споживачі, водоканал та залізниця. Однак, порушень руху потягів не було.

Внаслідок обстрілу повітряної лінії у Сумській області без світла залишилася мешканці Харківщини.

У Полтавській та Чернігівській областях деякий час люди теж були без світла.

У Донецькій області внаслідок ворожого обстрілу території однієї з шахт пошкоджено обладнання. На момент інциденту людей у шахті не було. Одній людині надано медичну допомогу.

Нагадаємо, по Україні запустили майже пів сотні “шахедів”

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc