рф планує до кінця року сформувати 10 нових дивізій. Дві вже створено.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.
Сьогодні Олександр Сирський провів нараду за підсумками діяльності ЗСУ в липні. За його словами, це був дуже напружений місяць. На сході російський агресор намагався наступати практично по всій лінії бойового зіткнення.
«Наші війська мужньо відбивали атаки ворога, який використовує тактику “тисячі порізів”, застосовуючи для наступальних дій невеликі штурмові групи», – зазначив головнокомандувач.
Сирський також уточнив, що загальні втрати росіян у липні склали понад 33,2 тисячі осіб, що на 800 осіб більше, ніж попереднього місяця.
«Незважаючи на це, противник збільшує своє угруповання на 9 тисяч осіб щомісяця. російське керівництво має на меті до кінця року сформувати 10 нових дивізій, дві вже створено», – повідомив головнокомандувач ЗСУ.
Тому, він повідомив, що “не маємо іншого вибору, як продовжувати заходи мобілізації, поліпшувати бойову підготовку, посилювати безпілотну компоненту наших військ”.
Нагадаємо, рф допускає повітряне перемир’я з Україною, але не припинення бойових дій — Bloomberg.
