Українаросійському полоненому, який розстріляв двох українських військових, оголосили підозру

російському полоненому, який розстріляв двох українських військових, оголосили підозру

СБУ повідомила про підозру російському солдату, який розстріляв двох українських військовополонених. За два дні після злочину він сам потрапив у полон.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.

Мова йде  про стрільця з 40 окремої бригади морської піхоти збройних сил рф. 9 січня цьогоріч він разом з іншими поплічниками розстріляв двох полонених воїнів ЗСУ під час боїв на Курському напрямку.

Утім, через два дні після вбивства українські воїни ССО знайшли й атакували диверсійно-розвідувальну групу (ДРГ) фігуранта. Як наслідок, російський підрозділ частково знищили, а фігуранта взяли в полон.

Обидва українські військові потрапили в полон до росіян після вогневого контакту з російською ДРГ, яка приховано наблизилася до передових позицій Сил оборони.

Окупанти захопили бліндаж, вивели полонених на відкриту місцевість та розстріляли їх у спину з автоматів. Унаслідок цього обидва українці загинули на місці.

Слідчі СБУ повідомили військовому рф про підозру. Йому загрожує довічне позбавлення волі.

Нагадаємо, росіяни розстріляли двох українських полонених на Донеччині.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc