Робітники, які залучені в аварійно-відновлювальних роботах, отримають доплати по 20 тисяч гривень за січень, лютий і березень.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на президента Володимира Зеленського.
Він зазначив, що провів спеціальний енергетичний селектор, на якому ухвалили рішення, щоб підтримати ремонтні бригади. Так, усі залучені до аварійно-відновлювальних робіт працівники отримають доплату по 20 тисяч гривень за січень, лютий і березень цього року.
«Доплати за кожен місяць цієї надзвичайної ситуації. Ми домовилися з прем’єр-міністром, із міністром енергетики, який формат виплат буде і як люди їх отримають», — повідомив Зеленський.
Президент також повідомив, що ремонтні бригади, аварійні служби, енергетичні компанії та ДСНС працюють цілодобово, і «є результати у відновленні».
Але все ж, за словами Зеленського, загалом ситуація залишається складною, і особливо це Київ та область, Дніпропетровщина, Харківщина, Запоріжжя, Сумщина та Чернігівщина та Одеса.
