УкраїнаРобітники аварійних бригад, які ліквідують наслідки атак рф отримають доплати

Робітники аварійних бригад, які ліквідують наслідки атак рф отримають доплати

Робітники, які залучені в аварійно-відновлювальних роботах, отримають доплати по 20 тисяч гривень за січень, лютий і березень.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на президента Володимира Зеленського.

Він зазначив, що провів спеціальний енергетичний селектор, на якому ухвалили рішення, щоб підтримати ремонтні бригади. Так, усі залучені до аварійно-відновлювальних робіт працівники отримають доплату по 20 тисяч гривень за січень, лютий і березень цього року.

«Доплати за кожен місяць цієї надзвичайної ситуації. Ми домовилися з прем’єр-міністром, із міністром енергетики, який формат виплат буде і як люди їх отримають», — повідомив Зеленський.

Президент також повідомив, що ремонтні бригади, аварійні служби, енергетичні компанії та ДСНС працюють цілодобово, і «є результати у відновленні».

Але все ж, за словами Зеленського, загалом ситуація залишається складною, і особливо це Київ та область, Дніпропетровщина, Харківщина, Запоріжжя, Сумщина та Чернігівщина та Одеса.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc