Українарф атакувала збагачувальну фабрику ДТЕК у Донецькій області

рф атакувала збагачувальну фабрику ДТЕК у Донецькій області

росіяни ввечері 26 серпня атакували об’єкти енергетичної компанії ДТЕК у Донецькій області. Під удар потрапила збагачувальна фабрика.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ДТЕК.

Будівлю зруйновано. Обладнання серйозно пошкоджено. За інформацією від компанії, колеги, які працювали на зміні, залишилися живими. Рятувальники оперативно приборкали пожежу.

Це не перша масштабна атака по підприємству, яке забезпечувало вугіллям теплову генерацію України.

Наразі робота фабрики повністю паралізована, її збагачувальні потужності непридатні до роботи.

Нагадаємо, вночі росіяни запустили по Україні майже сотню БПЛА.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc