Внаслідок атаки рф на Хмельницькій вночі 3 вересня пошкоджені будинки, навчальний заклад, комунальна інфраструктура та інше. Також є проблеми з електропостачанням та громадським транспортом.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на мера Хмельницького Олександра Симчишина.
«Чергова терористична атака на нашу громаду. Результативно працювали сили ППО, є збиття», – розповів мер.
Станом на ранок інформації про загиблих чи постраждалих немає. Разом з тим, зафіксовано значні пошкодження в місті та громаді.


Зокрема, вибито та пошкоджено понад 50 вікон у навчальному закладі, через що сьогодні він працюватиме у дистанційному форматі.
Також пошкоджено понад 100 вікон у житлових будинках, зафіксовані руйнування на території комунального підприємства, знищені або пошкоджені приватні гаражі та автомобілі.
Пошкоджено також частину комунальної інфраструктури та нежитлових приміщень.
У одному з сіл громади виникли проблеми з електропостачанням – енергетики планують відновити напругу протягом трьох годин.
Громадський транспорт поступово виходить на маршрути, але через пошкодження в місті очікуються затримки та порушення графіків руху.
Нагадаємо, на Рівненщині вночі збили багато повітряних цілей.
