У Київській області від сьогодні, 24 липня, повітряну тривогу оголошуватимуть тільки в тих районах, де існує підвищена загроза.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу Київської ОВА Миколу Калашника.
Наприклад, у разі фіксації ворожих цілей сигнал надходитиме лише в частину області, що перебуває під безпосередньою загрозою, а не по всій Київщині.
Така система була протестована сьогодні вночі спільно з Повітряними силами та ДСНС. Система відпрацювала надійно й без збоїв.
«Це не просто технічне оновлення, а впровадження принципу адресного оповіщення, що відповідає вимогам часу для підтримки роботи бізнесу, навчального процесу в освітніх установах та решти сфер», – додав він.
Наразі у регіоні продовжується модернізація всієї регіональної системи оповіщення.
Нова архітектура включає:
- сучасне обладнання;
- цифрові канали зв’язку;
- резервне живлення, що забезпечує автономну роботу навіть під час відключень.
Нагадаємо, росіяни масовано атакували Київ: є загибла людина.
