УкраїнаПовідомили, скільки медичних закладів пошкодила росія

Повідомили, скільки медичних закладів пошкодила росія

За 2,5 роки повномасштабної війни росія пошкодила 1938 об’єктів 715 медзакладів та повністю знищила 297 об’єктів 114 медзакладів. Повної інформації щодо руйнування медзакладів на тимчасово окупованих територіях немає.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Міністерство охорони здоров’я.

Найбільших втрат зазнали лікарні на Харківщині, Донеччині, Миколаївщині, Київщині, Чернігівщині, Дніпропетровщині, Херсонщині та Запоріжжі.

Наразі уже повністю відновили 576 та частково 372 обʼєкти медзакладів. Протягом 2024 року відбудували та ввели в експлуатацію 124 медичні обʼєкти, серед яких Чернеччинський Центр первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД), Чернігівська обласна лікарня, Великоолександрівський ЦПМСД, перша черга відбудови корпусу поліклініки Чернігівської центральної районної лікарні тощо.

Нагадаємо, у липні цьогоріч росіяни цинічно завдали удару по дитячій лікарні «Охматдит» у Києві.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc