Під час опалювального сезону тариф на світло для населення не зміниться. Уряд продовжив дію спеціальних зобов’язань (ПСО) на електроенергію до 30 квітня 2026 року. Тож українці й надалі сплачуватимуть 4,32 грн за кВт⋅год.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на прем’єр-міністра України Юлію Свириденко.
Також збережено пільгові тарифи для споживачів з електроопаленням. Якщо споживання не перевищує 2 000 кВт⋅год на місяць, ціна становить 2,64 грн за кВт⋅год, а понад цей ліміт — 4,32 грн.
Рішення є частиною комплексної програми підтримки українців узимку, спрямованої на зменшення фінансового навантаження на родини.
Нагадаємо, відключення світла в Україні триватимуть 23 жовтня: інформація від «Укренерго».
